Dell MS3320W 2.4GHz Wireless Optical Mouse, Black
| All | |
| Akud kaasa arvatud | Yes |
| Brutokaal | 0.12 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connection type | Wireless - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 |
| Embeeded battery | Yes |
| Garantii | 12 month(s) |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross width (mm) | 95.00 mm |
| Kaabli tüüp | Yes |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Netokaal | 0.08 kg |
| Number of buttons | 3 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 39.00 g |
| PET | 1.00 g |
| Producer product name | MS3320W |
| Seadme tüüp | Wireless optical |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toetatud akude arv | 1 AA |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | 2.4GHz Wireless Optical Mouse |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell ms3320w 24ghz wireless optical mouse, black, 570-abhk, dell, hiired



